Український шаховий форум за Україну ! Смерть російським окупантам !
Форумгра онлайнПорталДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Грати з Shredder
Грати проти Shredder
Задача дня від Shredder

ICC live

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )

| 

Матч Україна-Англія

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Alenicks

К-ть повідомлень : 16
Репутація : -10
Дата реєстрації : 27.04.2011

СтворюватиТема: Матч Україна-Англія   28.10.13 10:30

На сайті ФЗШУ відкрито попередній запис на матч Україна-Англія.

Залишайте свої заявки тут, або пересилайте на адресу alenicks@mail.ru

Заявки приймаються до 10 листопада 2013 р.

Востаннє редаговано Alenicks (28.10.13 21:00); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010

СтворюватиТема: Re: Матч Україна-Англія   28.10.13 19:03

Вітаю пане Миколо в новій якості капітана!
Удачі!
На початок Донизу
srgyvc

К-ть повідомлень : 56
Репутація : 1
Дата реєстрації : 13.08.2011

СтворюватиТема: Re: Матч Україна-Англія   29.10.13 5:18

Alenicks, М.Андрющенко дуже прозоро висвітлює комплектацію повірених йому національних турнірів. І взагалі, усі турніри, які веде М.Андрющенко він не тільки комплектує, але і супроводить на високому рівні: завжди відповідає на поставлені питання, скидує розрахунки норм в таблицях, перед початком змагання вітає шахістів зі стартом тощо.
Ви наразі є капітаном і було б дуже добре, якщо би Ви у тих турнірах, які будете вести, - теж, як і М.Андрющенко прозоро висвітлювали комплектацію турнірів. Будь-ласка, формуйте ось таку подібну таблицю:

http://ccfu.org.ua/zapys/339-zapys26-second

і записуйте туди тих гравців, які подають Вам заявки на участь. Це буде дуже прозоро. Тоді усі люди зможуть побачити себе, що їх заявка прийнята і буде розглянута, можна буде подивитися, скільки людей паралельно також зареєструвалися, які у них рейтинги, звання і т.п.

Було б дуже приємно, якщо би у нас на Україні усі турніри комплектувалися прозоро, так, як це робить М.Андрющенко.

Усі європейці давно є чесними і прозорими людьми. Так, якщо, наприклад, поспостерігати, як проходить комплектація 20-го Кубку Світу, то можна побачити, що на сторінці:

http://iccf.com/Message.aspx?message=565

інформація про гравців постійно оновлюється, постійно вказується хто вже зареєструвався. Можна там же завантажити файл, відкрити його в себе на комп'ютері і побачити, скільки вже гравців встигло подати свої заявки на участь у цьому змаганні. Так, інформація оновлювалась востаннє 27.10.2013р., прийняло вже участь 670 гравців, ось 50 найсильніших:

Ось це я розумію. А так, як зараз комплектується, наприклад, Меморіал пам’яті гросмейстера Діка ван Гіта - це є дуже ганебне явище. Там не має прозорості. Керівництво ФЗШУ вже прийняло дуже багато заявок від багатьох членів ФЗШУ, які бажають там зіграти. Проте, не опубліковано таблицю зі списком людей, які подали заявки. А це означає, що потім тим людям, які подали свої заявки можуть сказати, що Ваші заявки до нас не дійшли (!), і тому ми включили в турнір інших людей, або можна буде сказати, що, мовляв, ви не сплатили членський внесок, чи ще щось в тому ж дусі, а коли ви докажете, що сплатили його, то перед вами вибачаться, що одразу те не помітили і не включили вас у турнір...

Тому повинна бути прозорість, пане Миколо. І я сподіваюсь, що Вам не важко буде зробити таблицю у форматі Excel, внести туди усіх охочих грати проти команди Англіїї і опублікувати таку таблицю на сайті ФЗШУ... Коли ми усі станемо чесними, тоді ми усі станемо людьми! Дякую.
На початок Донизу
Alenicks

К-ть повідомлень : 16
Репутація : -10
Дата реєстрації : 27.04.2011

СтворюватиТема: Re: Матч Україна-Англія   29.10.13 7:47

До сайту ФЗШУ я наразі доступу не маю. Але я не проти прозорості. А тільки "за".
До комплектації турніра в Голландії відношення теж не маю. Сам сподіваюсь туди попасти.
А от перелік прийнятих заявок на матч з Англією по-можливості надам і буду оновлювати тут і на Імморталі. Треба тільки звірити перелік з А.Єременко.
На початок Донизу
srgyvc

К-ть повідомлень : 56
Репутація : 1
Дата реєстрації : 13.08.2011

СтворюватиТема: Re: Матч Україна-Англія   29.10.13 20:17

На рахунок сайту ФЗШУ, то якщо Ви хочете опублікувати інформацію на сайті ФЗШУ - направляйте таку інформацію Кошмаку з проханням щоби Кошмак направив її Бубирю (саме Бубир веде сайт). Самі напряму до Бубиря не звертайтесь - буде крутити носом і ставити з себе казна що. Якщо буде потрібна яка-небудь допомога, то я завжди готовий Вам допомогти, чим можу)

А на рахунок прозорості - то я дякую Вам, що Ви "за" прозорість. Я радий що потихеньку до влади приходять чесні люди.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Матч Україна-Англія   

На початок Донизу

Матч Україна-Англія

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи-
Створити форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Безкоштовний блог